Bonprix katalog 2012Německá společnost Bonprix, založená roku 1986 v Hamburku, patří jednoznačně k největším světovým zásilkovým obchodním domům. Firma je součástí koncernu Otto Versand. Působí téměř po celé Evropě, na zásilkový obchod Bonprix narazíte také na Slovensku, v Německu, Polsku, Rakousku, Nizozemí, Francii, Belgii, Švýcarsku, Itálii, v Rusku a Maďarsku. Od svého působení v Česku od r. 2004 si získal Bonprix tisíce spokojených českých zákazníků.

Firma komunikuje se zákazníky formou rozes ílání katalogů, posílá je zdarma všem zájemcům prostřednictvím ČP. Ročně rozposílá přibližně 180 milionů katalogů po celé Evropě. V roce 1997 otevřel Bonprix internetový obchod, návštěvnost vyšplhala až na 3 miliony lidí měsíčně. BonPrix patří v Německu k TOP 10 e-shopům.

Bonprix katalog 2012

Katalog Bonprix si prohlédnete online v elektronické nebo tištěné podobě. Stěžejní velké katalogy vychází 2x ročně, nabízí kolekce jaro/léto, samozřejmě také podzim/zima. Katalog se dělí na přehledné sekce: dámská móda, pánská móda, dětská móda, prádlo, Váš dům a v online obchodě najdete také záložku Slevy, která nabízí do vyprodání zásob oblečení, obuv, módní doplňky a bytový textil za velmi výhodné ceny.

V průběhu roku vydává Bonprix také menší sezónní katalogy např. s akčními slevami a výprodeji, s vánočními dárky, dekoracemi na Vánoce a Velikonoce, katalog s módou XXL a speciální kolekce obshajující dámské, pánské i dětské oblečení.

Členství v klubu Bonprix

Pokud nakupujete v Bonprixu často, neváhejte a staňte se členem klubu. Využijte zajímavé výhody, akce a slevy. Členem se můžete stát při objednávce zboží přes online e-shop, telefonicky nebo vyplníte políčko na objednávací kartě.

Nákup v Bonprixu = nákup bez obav

Všechno zboží Bonprix podléhá přísným kontrolám, je vyráběno z bezpečných a kvalitních materiálů. Výrobky jsou vysoké kvality. Může se ovšem stát, že nebudete s objednaným zbožím spokojeni z důvodu zvolení špatné velikosti oblečení, obuvi nebo jiného důvodu. Bez problému můžete zboží reklamovat nebo vrátit.