Litex katalog 2010Tuzemská značka Litex působí na trhu s módou už téměř 20 let. Vznikla v Litomyšli v roce 1991. Firma se zpočátku specializovala na plavky pro dámy, pány i děti. Již po roce však nabídku obohatila o první kolekce fitness módy. Firma sortiment neustále rozšířuje, výhradně v ČR se ročně šijí stovky typů plavek, plážového oblečení a doplňků i fitness sportovního oblečení.

Litex šije z nejkvalitnějších testovaných materiálů, které splňují požadavky nejnáročnějších zákazníků. Materiály Litex dováží od špičkových výrobců z Francie, Itálie a Španělska. Při sportu i ve volném čase se chceme cítit uvolněně, komfortně. Při výběru oblečení rozhoduje především kvalita materiálu, volnost pohybu, komfort při nošení. To vše zaručují kvalitní pružné materiály. Firma Litex šije zboží z kvalitních materiálů obsahující elastická vlákna DuPont Lycra®. Fitness oblečení šijí z látky obsahujících synte tická vlákna DuPont - Supplex. Na šití otdoorových modelů naopak sází na materiál Carvico - počesaný polymid s elastanovou příměsí.

Plavky Litex

Mezi nejžádanější zboží Litex patří jednoznačně plavky, a to nejen v letním období. Litex nabízí kvalitní jednodílné a dvoudílné dámské plavky, pánské i dětské plavky. Z široké nabídky si vyberou i těhulky, pro které je každoročně připravena kolekce Litex těhotenské plavky. Litex nabízí pro těhotné ženy také pohodlné těhotenské oblečení, které nastávající maminky ocení.

Litex katalog

Tištěný Litex katalog 2010 i Litex katalog 2011 si můžete bezplatně objednat na webových stránkách litex.cz nebo telefonicky na lince 800 150 550. Online katalog s nabídkou plavek, sportovního oblečení a těhotenského oblečení si prohlédněte na webové stránce www.litex.cz

Litex prodejny

Oblečení Litex nakoupíte pohlodlně v e-shopu na adrese www.litex.cz nebo navštivte prodejny Litex Praha, Brno, Litomyšl nebo Litex Pardubice. Pokud se rozhodnete pro nákup zboží značky Litex, objednávkou na výše uvedené domovské webové stránce společnosti získáte okamžitě slevu 5%.

 • LITEX Litomyšl
  Smetanovo nám. 98
  Litomyšl
 • LITEX Praha
  Milady Horákové 851/84
  Praha 7
 • LITEX Brno
  Pasáž ALFA
  Jánská 11/Poštovská 8c
 • LITEX Pardubice
  Pernerov 2802
  Pardubice